גופים יוזמים ומממנים

 

קרן טראמפ

logotrump

הקרן הוקמה ב-2011 ותקדיש את משאביה בעשור הקרוב לשיפור הישגי החינוך בישראל. הקרן מעוניינת לטפח הוראה איכותית המתמקדת ביכולות, בצרכים ובהתקדמות הלמידה של כל תלמיד.

 

 

אינטל ישראל

logos_intel

אינטל פועלת בישראל משנת 1974, מפתחת ומייצרת בישראל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אינטל היא המעסיק הפרטי הגדול בישראל ויצואן מוביל, פועלת בתחום החינוך שנים רבות, מקדמת את החינוך המדעי-טכנולוגי בכלל ובקהילות בהן היא פועלת בפרט.

 

 

קדימה מדע – World Ort

logos8

 

ארגון חינוכי הפועל במטרה להכין את דור המחר לאתגרים של עולם העבודה והאקדמיה החדשני והמשתנה, באמצעות קידום והעשרת תחום המדעים והטכנולוגיה

 

 

מרכז הפיתוח של חברת מיקרוסופט 

microsoftlogo

מיקרוסופט הינה חברת תוכנה מהגדולות בעולם המתמחה בפיתוח מוצרים ושירותים הפוגשים כל אחד מאיתנו בכל סביבות חייו לאורך יומו.

 

 

קרן רש"י 

rash

קרן רש"י היא קרן פרטית ועצמאית המקדישה את מאמציה לקידום אוכלוסיות מוחלשות בישראל, במיוחד ילדים, בני נוער וצעירים.

 

 

פדרציית טורונטו

UJAFederationofGreaterToronto_HR

 

פדרציית טורונטו היא הגוף היהודי הפילנתרופי הגדול ביותר בקנדה, המייצג קהילה של למעלה מ-200,000 יהודים החיים באזור טורונטו.

 

פדרציית קליבלנד

new_JFC_logo_small

פדרציית קליבלנד היא הגוף הפילנתרופי המאגד את 80,000 יהודי קליבלנד, אוהיו. הפדרציה פועלת בתוך הקהילה ומחוצה לה לקידום ערכי הקהילה.

מארוול

logos_marvell

 

מארוול ישראל, המעסיקה כ-1,000 עובדים בארץ, פועלת למען עשייה רחבה ומשמעותית לקידום החברה, החינוך המדעי- טכנולוגי והסביבה בישראל.

 

אמדוקס

amdocs-2017-brand-mark-rgb

אמדוקס הינה כיום הספקית המובילה בעולם למערכות תוכנה ושירותי IT עבור חברות תקשורת, עם יותר מ-22,000 עובדים המשרתים לקוחות ב-80 מדינות.

 

ווסטרן דיגיטל 

WesternDigital_Logo_JPEG-לוגו-חברת ווסטרן דיגיטל היא אחת מחברות האחסון הגדולות בעולם והיא מספקת פתרונות אחסון תחת המותגים WD ,HGST וכעת גם סאנדיסק. בישראל החברה מעסיקה כ-800 עובדים. החברה פועלת רבות לעידוד החינוך המדעי-טכנולוגי ברחבי הארץ ובעולם.

 

קוואלקום

logos6קוואלקום הוקמה בשנת 1985 על ידי קבוצת מהנדסים בעלי חזון ומטרה משותפת לשנות את פני התקשורת העולמית. בחברה עובדים מהנדסים השוקדים על הדור הבא של הסמארטפונים.