גופים יוזמים ומממנים

 

קרן טראמפ

logotrump

הקרן הוקמה ב-2011 ותקדיש את משאביה בעשור הקרוב לשיפור הישגי החינוך בישראל. הקרן מעוניינת לטפח הוראה איכותית המתמקדת ביכולות, בצרכים ובהתקדמות הלמידה של כל תלמיד.

 

 

אינטל ישראל

logos_intel

אינטל פועלת בישראל משנת 1974, מפתחת ומייצרת בישראל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אינטל היא המעסיק הפרטי הגדול בישראל ויצואן מוביל, פועלת בתחום החינוך שנים רבות, מקדמת את החינוך המדעי-טכנולוגי בכלל ובקהילות בהן היא פועלת בפרט.

 

קרן רש"י 

rash

קרן רש"י, מהקרנות הגדולות והמשפיעות בישראל, פועלת משנת 1984 לקידום שוויון הזדמנויות בתחומי החינוך והרווחה בקרב ילדים, בני נוער וצעירים המתגוררים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית, לצד גישה המשלבת יזמות חברתית ושותפויות אסטרטגיות ברות-קיימא.

 

טבע

טבע, אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם, שהוקמה בישראל לפני 117 שנה, מאפשרת, בכל יום, לכ-200 מיליון איש ברחבי העולם לחיות ימים טובים יותר. טבע שחרטה על דגלה את השאיפה המתמדת למובילות, מצוינות וחדשנות, מקדמת מזה שנים פרויקטים שמטרתם לקרב את דור העתיד של ישראל לתחומי המדעים.

 

מארוול

logos_marvell

 

מארוול ישראל, המעסיקה כ-1,000 עובדים בארץ, פועלת למען עשייה רחבה ומשמעותית לקידום החברה, החינוך המדעי- טכנולוגי והסביבה בישראל.

 

אמדוקס

amdocs-2017-brand-mark-rgb

אמדוקס הינה כיום הספקית המובילה בעולם למערכות תוכנה ושירותי IT עבור חברות תקשורת, עם יותר מ-22,000 עובדים המשרתים לקוחות ב-80 מדינות.

 

קוואלקום

logos6קוואלקום הוקמה בשנת 1985 על ידי קבוצת מהנדסים בעלי חזון ומטרה משותפת לשנות את פני התקשורת העולמית. בחברה עובדים מהנדסים השוקדים על הדור הבא של הסמארטפונים.